۶۶۰۷۵۰۷۶ - ۶۶۰۷۵۰۸۵
۶۶۰۷۵۰۷۶ - ۶۶۰۷۵۰۸۵
طراحی پایگاه داده با Access

آموزش طراحی پایگاه داده با Access
آموزش طراحی پایگاه داده با Access


کسب­ وکارهای مختلف داده ­های متنوعی دارند، که هر روز هم به این داده­ ها افزوده می­شود. داده ­های مربوط به فروش، اطلاعات پرسنلی کارمندان، مشخصات مشتریان و … از جمله­ این داده­ ها هستند. به همین سبب، شرکت­ها و سازمان­ها نیازمند پایگاه داده ه­ایی هستند که  این اطلاعات در آن ذخیره شده و ضمنا در زمان مورد نیاز، به سرعت بازیابی شوند.

در طراحی پایگاه داده با نرم افزار Access به ­جای آنکه چندین متخصص در قالب تیم طراحی پایگاه داده، ابتدا آن را طراحی کنند و بعد از آن، تیم دیگری کار برنامه­ نویسی رابط کاربری را انجام دهد، یک فرد  به تنهایی از ابتدا تا انتها، طراحی پایگاه داده و رابط کاربری را انجام می­دهد. علاوه بر این، چون پرسنل درون­ سازمانی بیشتر از تیم طراحیِ شرکت­هایِ نرم­ افزاری، محیط واقعی و فیزیکیِ مربوط به سازمان را می­دانند، این طراحی بسیار بهتر انجام خواهد شد.مزیت دیگر آنکه پشتیبانی از نرم ­افزار طراحی شده هم بسیار آسان تر خواهد بود. همچنین سرعت طراحی نرم­ افزار بسیار بیشتر و در سریع­ترین زمان ممکن، نرم ­افزار مورد نیازِ سازمان، طراحی خواهد شد.

با عنایت به مزایای یاد شده، هر شرکت و سازمانی نیازمند به یک کارشناس متخصص در اکسس می باشد. دراین راستا، جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، دوره آموزشی طراحی پایگاه داده با استفاده از نرم افزار Access برگزار می کند.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر درمورد دوره طراحی پایگاه داده با Access می توانید از لینک زیر استفاده کنید

تربیت کارشناس طراحی پایگاه داده با اکسس