راهنمای ثبت نام رویش

۶- در این مرحله صفحه ای با محتوای مشخصات کلاس، نحوه پرداخت (به صورت های نقدی و قسطی) و تخفیف ها باز خواهد شد. اگر شرایط شما شامل شرایط تخفیف می شود،ابتدا با کارشناس گروه آموزشی(دپارتمان) مربوطه تماس گرفته و  کد تخفیف را دریافت نمایید سپس تیک گزینه “بر اساس کد ” را انتخاب کرده و کد را وارد نمایید، در نهایت نوع پرداخت خود را با انتخاب گزینه قسطی و یا نقدی و با هماهنگی کارشناس مربوطه  انتخاب نمایید.

تذکر : تخفیف و پرداخت اقساطی ، شامل دوره های کوتاه مدت با شهریه پایین تر ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال نمی گردد.

Capture4

۷- روی گزینه مرحله بعدی کلیک نمایید.

۸- صفحه مقررات آموزشی شرایط انصراف را به دقت مطالعه کرده و سپس تیک “صحت کلیه موارد فوق الذکر را تایید می نمایم” را بزنید. سپس گزینه مرحله بعدی را انتخاب نمایید.

۹- اطلاعات فردی خواسته شده را پر کنید و در انتها گزینه “مرحله بعدی” را انتخاب نمایید.

تذکر: اطلاعات وارد شده توسط شما به طور اتوماتیک در گواهینامه پایان دوره ثبت خواهد شد.  خواشمند است دقت لازم را در ورود اطلاعات داشته باشید.

۱۰- اگر اطلاعات دوره انتخاب شده مورد تایید شما می باشد. روی گزینه تایید نهایی کلیک نمایید.

۱۱- گزینه “پرداخت الکترونیکی” و سپس درگاه پرداختی مورد نظر را انتخاب کرده و سپس روی گزینه “پرداخت الکترونیکی” کلیک نمایید.

عکس6

۱۲- مشخصات کارت بانکی خود را انتخاب کرده و سپسشناسه پرداخت کارگروه مربوطه (یادداشت شده در بند۴)  را در فیلد مشخص شده وارد کنید.Capture6

۱۳- پس از تایید پرداخت روی گزینه تکمیل فرایند خرید کلیک نمایید و از  صفحه کدرهگیری یا پرینت و یا پرینت اسکرین (Print Screen)  گرفته و نزد خود نگاه دارید.

↓↓راهنمای ثبت نام„↓↓

۱- ابتدا وارد سامانه رویش به نشانی اینترنتی http://rooyesh.jdsharif.ac.ir   شوید.

۲- روی گزینه “ورود به ثبت نام” کلیک نمایید.

تذکر: چنانچه قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید و اطلاعات شما در سیستم ثبت شده است، برای ثبت نام کلاس جدید به پروفایل خود وارد شوید: ( نام کاربری: کد فراگیر ، رمز ورود: کد ملی)

Capture1

۳- از داخل منوی “مرکز” مرکز مربوطه (مرکز مهارت های پیشرفته صنعتی شریف) را انتخاب کرده و سپس کارگروه و طبقه بندی مربوط به دوره مورد نظر را انتخاب نمایید.

عکس 2

۴- از داخل منوی “کارگروه” کارگروه مربوطه را انتخاب کرده و شناسه پرداخت کارگروه مورد نظر را به منظور استفاده در مرحله پرداخت الکترونیک یادداشت نمایید.Capture3

۵- دوره مورد نظر را با کلیک روی علامت مثبت ((+)) انتخاب نمایید.
عکس 3