تقدیر از مرکز آموزش های پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در پنجمین جشنواره صنعت آبکاری ایران

تقدیر از مرکز آموزش های پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در پنجمین جشنواره صنعت آبکاری ایران


پنجمین جشنواره صنعت آبکاری با موضوع «آبکاری توانمند، لازمه توسعه پایدار» (جایزه پروفسور کنعانی) با حضور اعضای انجمن آبکاری، کارخانجات، شرکت های صنایع آبکاری و مراکز دانشگاهی، ۲ دی ماه ۹۸ در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این جشنواره که به همت انجمن صنایع آبکاری ایران و با همکاری و حمایت بنیاد پروفسور کنعانی برگزار شد، از افراد شاخص این صنعت با اعطای لوح، تقدیر به عمل آمد.

در پنجمین جشنوراه صنعت آبکاری، مرکز آموزش مهارت های پیشرفته جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به عنوان مرکز آموزشی برتر در صنعت آبکاری شناخته شد.براساس فعالیت های شاخص گروه آموزشی مهندسی پوشش، از خدمات این مرکز در تدوین و برگزاری دوره های تخصصی در حوزه آبکاری تقدیر شد.
گفتنی است مرکز مهارت های پیشرفته جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، به عنوان تنها مجری برگزاری دوره های تخصصی آبکاری، تاکنون موفق به تدوین بیش از ۲۰ عنوان و برگزاری بیش از ۱۱۵ دوره در زمینه تخصصی آبکاری شده است.

هم چنین راه اندازی آزمایشگاه آبکاری، آموزش بیش از ۱۰۰۰ فراگیر، تدوین و برگزاری دوره و آزمونهای درجه بندی آبکاران و همکاری با انجمن صنایع آبکاری ایران از جمله فعالیت های شاخص جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به شمار می رود.

لازم به ذکر است آقای رسولی، که به عنوان آبکار جوان در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت از فراگیران موفق مرکز آموزش مهارت های پیشرفته صنعتی شریف می باشد که با استفاده از دوره های کاربردی این مرکز و راه اندازی خط آبکاری (کلیه آبکاری های تزیینی، الکتروفورمینگ و الکتروفورتیک) حضوری موفق در این صنعت داشته است.

در این جشنواره، خانم خلیلی از سازمان محیط زیست تهران، دکتر رحیمی پور از انجمن علوم و تکنولوژی سطح، دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر پرنیان مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان تهران به ایراد سخنرانی پرداختند.

در ادامه از مقالات ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، ۵ مقاله به عنوان مقاله برتر شناخته شد و از پژوهشگران دعوت شد تا مقالات خود را ارائه دهند و از افراد شاخص این صنعت با اعطای لوح، تقدیر به عمل آمد.

 

در پایان یادآور می شود، مرکز مهارت های پیشرفته جهاد دانشگاهی صنعتی شریف آمادگی اجرای دوره های تخصصی مورد نیاز صنایع و کارخانجات را دارا می باشد. برای آشنایی با این گروه آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر،  شماره تماس ۶۶۰۷۵۰۸۵ و وب سایت مرکز در اختیار متقاضیان خواهد بود.

 

 


۶۶۰۷۵۰۷۶ ۶۶۰۷۵۰۸۵ راهنمای ثبت نام
تمایل ندارم
تخفیف بگیر