تو سال جدید وقتشه یه مهارت تخصصی یا بگیری...

تا 17 اسفند ماه با تخفیف‌های ویژه در دوره‌های فصل بهار تخصصی مرکز آموزش‌های مهارت‌های پیشرفته جهاد دانشگاهی صنعتی شریف شرکت کنید.

دپارتمان

اپتیک بینایی

ساعت‌
دقیقه
ثانیه

جدیدترین دوره ها

هر روز بهتر از روز قبل باشید

اپتیک بینایی
36 ساعت
7,000,000تومان
می شود که اغلب به دلیل عدم کیفیت لازم، زودتر از انتظار دفرمه و یا می شکنند و در مجموع ضربه ی بزرگی از نظر اقتصادی به خانوارهای ایرانی و همچنین از نظر ارزی به اقتصاد کشور وارد میکند و این به دلیل عدم وجود زیرساخت های لازم برای ساخت و تولید فریم عینک با کیفیت خوب و استاندارد بالا در داخل ایران می باشد ، لذا ضروری است با آموزش علمی و عملی و تربیت نیروهای متخصص و فنی در این زمینه ، خلع موجود (و حتی خودکفایی) جبران گردد.
در حال ثبت نام
36 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
7,000,000تومان
اپتیک بینایی
104 ساعت
15,500,000تومان
دوره سوالات متداول 15.500.000 تومان ثبت نام   آموزش این درس به صورت کاملا عملی بوده و در فضای کارگاهی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می گردد. تمامی تجهیزات و ابزارهای لازم و مورد استفاده برای آموزش در کارگاه برای فراگیران […]
در حال ثبت نام
104 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
15,500,000تومان
اپتیک بینایی
46 ساعت
6,900,000تومان
مشتری در گرو برخورداری از این مهارت فنی و مهارت های نرم جهت برقراری ارتباط و تعامل با دیگران میباشد. فروشنده موفق کسی است که نیاز مشتری را درک نموده و به منظور انتخاب صحیح، مشتری را صادقانه راهنمایی نماید. فروشندگی عینک هنر عرضه و مشاوره صحیح برای انتخاب فرم ، عدسی، لنز و خدمات جانبی است. در این دوره علاوه بر مباحث فنی و تخصصی موردنیاز جهت فروش عینک، مهارت های فروش و ارتباط با مشتری نیز آموزش داده میشود. این مبحث در راستا اجرای دوره های تخصصی عینک سازی و تکمیل آموزش های مورد نیاز این صنف تعریف گردیده است.
در حال ثبت نام
46 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
6,900,000تومان

جهت مشاوره و ارتباط با ما لطفا مشخصات خود را در کادر پایین وارد نمایید.