آموزش آنلاین
آموزش آنلاین


آموزش آنلاین (Online Education) شاخه ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب سایت و نرم افزارهای در بستر شبکه های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار فراگیران قرار می دهد. در آموزش آنلاین، مدرسین و فراگیران از طریق اینترنت به صورت همزمان و یا غیر همزمان، با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می رسانند.

آموزش، جهت یادگیری مهمترین اصل برای بالا بردن مهارت های مختلف است. تکنولوژی به طرز شگفت انگیز و چشم گیری راه های آموزش و یادگیری را دستخوش تغییر کرده است. این مهم به فراگیران اجازه می‌دهد که در هر زمان به کشف اطلاعات جدید و مفید بپردازند و در هر کجای جهان از جمله ایران برای به اشتراک گذاری دانش و منابع مفید اقدام کنند و یا از این منابع مفید به صورت آموزش آنلاین بهره مند شوند و مهارت های جدیدی را یاد بگیرند.

در این راستا، سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در نظر دارد با برگزاری دوره های آموزشی آنلاین، فرایند یادگیری را برای فراگیران و دانش جویانی که به هر نحوی امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند، آسانتر نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آنلاین با شماره ۶۶۰۷۵۰۸۵ تماس حاصل فرمایید.


۶۶۰۷۵۰۷۶ ۶۶۰۷۵۰۸۵ راهنمای ثبت نام
تمایل ندارم
تخفیف بگیر