آموزش مدیریت کسب و کار (حضوری)

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

نظام نوین آموزشی دنیا در حوزه تربیت نیروی متخصص، دچار تغییر و تحولاتی شده که آموزش مهارت های نرم، در کنار آموزش های تخصصی از محورهای اساسی آن می باشد. فراگیری مهارت هایی از قبیل خلاقیت، تفکر انتقادی، مهارت راه حل محوری و کار گروهی جزء مهارت های اساسی برای رقابت در دنیای فعلی و آینده می باشد. به تبع آن، صنعت و کسب و کارهای موجود در بازار نیز نیازمند بهره گیری از مهارت های لازم برای افزایش بهروری و کارایی این سیستم و استفاده بهینه از منابع موجود می باشند.

در این راستا دپارتمان مدیریت کسب و کار با بهره گیری از اساتید مجرب و کارآزموده و ارزیابی نیاز واقعی بازار و مخاطبان اقدام به طراحی و برگزاری دوره MBA با گرایش بازاریابی (Marketing) نموده است.

با توجه به اینکه این حوزه به عنوان یک زمینه فعالیت تخصصی مستقل ( فارغ از موضوع و تخصص بیزینس مربوطه) محسوب می­گردد، تدوین و برگزاری دوره­های اختصاصی مرتبط یک ضرورت شناخته می‏شود.

این دوره، منحصرا معطوف به موضوعات بازاریابی و به منظور آشناسازی مخاطبان (شامل صاحبان کسب و کار و علاقمندان به مباحث و موضوعات بازاریابی) است.

 

برای ثبت نام در دوره آنلاین و غیر حضوری به ادرس زیر مراجعه کنید:
آموزش مدیریت کسب و کار (آنلاین)

سرفصل های آموزشی

سوالات متداول

این دوره بصورت حضوری در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌ گردد.

پس از گذراندن دوره و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون‌ها و پروژه‌ها به فراگیران گواهینامه ارائه می‌شود.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای ۳ میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

افزودن به علاقه مندی ها
اطلاعات دوره
تاریخ شروع: اعلام می شود
مدت دوره: 300 ساعت
روزهای برگزاری: پنجشنبه و جمعه
نحوه برگزاری: حضوری
شهریه: 19,600,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نام:

021-67641660

09385996943