آموزش بوت كمپ مدیر امنیت سایبری

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

بوت کمپ سفارشي سازي شده “مدیر امنیت سایبری” یکی از دوره‌های  ترند و پر رنگ حوزه امنیت است. در این دوره سعی می‌شود سرفصل‌های مربوط به دوره‌هایی که یک مدیر امنیت سایبری باید آن‌ها را گذرانده باشد، تدریس شود؛ این سرفصل‌ها به صورت فشرده و برمبنای دوره‌های بین‌المللی و کاربردی زیر تعریف شده‌اند:

یک مدیر امنیت سایبری باید به تمامی دارايي‌های فناورانه و امنیتی سازمان خود اشراف کامل داشته باشد. واحدهای مانیتورینگ شبكهNOC ، مركز عمليات امنيتSOC ، مركز پاسخدهي به حملات سايبريCSIRT،  سيستم هاي مديريت امنيت اطلاعات همچون ISMS-ITIL،تست نفوذ، مانور هاي سايبري تيم هاي قرمزRed Team،  پشتیبانی و خدمات امنیت و حتی واحد های فناورانه  IT، زيرساخت و شبکه سازمان، باید با استراتژيك طراحي شده مدیر امنیت سایبری فعالیت کنند. درنتیجه تسلط روي دانش و انجام فعاليت هاي فني بر دوره‌هایی که در بالا ذکر شد، از نیازهای ضروری مدیران امنیت سایبری و مدیران پروژه های امنیت محور بصورت حرفه اي است.

 بوت کمپ مدیر امنیت سایبری، سعی دارد مباحث موجود در این حوزه را به صورت تئوری و عملی به شما آموزش دهد تا پس از گذراندن این دوره بتوانید وظايف کارشناسی امنیت، سرپرستي امنيت، مديريت پروژه هاي متنوع امنيت محور، مدير امنيت، مدير ارشد امنيت را در شركت و سازمان هاي خود مبتني بر ترند هاي روز با رويكرد تداوم امن كسب و كار بر خط حرفه اي و اخلاق مدار انجام دهيد.

اين بوت كمپ سفارشي طي 3 سال گذشته و بواسطه كمبود شديد دانش موردنياز مديران فناوري CTO، مديران اطلاعاتCIO ،  مديران امنيت و چالش سازمان ها در جذب لايه كارشناسي تا مدير امنيت با تجربه بيش از ١٥ مرتبه بصورت سازماني و اينترپرايز براي ٣٥٠ سازمان دولتي و وزارتخانه در قالب بوت كمپ بصورت اثر بخش برگزار شده است.

سرفصل‌های آموزشی

  Identifying/Prioritizing Human Risk +
  Threat and Vulnerability + Risk +
  Building Your Security Program +
  Strategic Planning 4 Cyber Security +
  Standards,Best Practice Security Information +
  Information Security Management +
  Technical Integration of Enterprise Security +
  Governance and Operational Security +
  Approch 2 offensive(VA,PT,Bug Bounty,Red Team…) +
  Security SDLC(Software Development Security) +
  Critical Controls 1-18 CISv8 +
  Review CISO Tasks , Audit +

مدرس دوره

علیرضا قهرود

کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه‌های کامپیوتری
کارشناسی ارشد مدیریت گرایش تجارت الکترونیک
از سال 1385 فعال در حوزه فناوری و امنیت
16 سال تجربه در تدریس دوره‌های فناوری و امنیت
مشاور فنی و سیستمی امنیت سایبری
دارای بیش از 45 مدرک بین المللی

سوالات متداول

اين دوره بصورت حضوري و هم بصورت آنلاين قابل برگزاري است، با توجه به ترند فرهنگ آموزش هاي مجازي در سال هاي اخير بر بستر شبكه اينترنت با رويكرد كاهش هزينه ها، كاهش اتلاف وقت در ترافيك، كاهش هزينه هاي رفت و آمد، دسترس به ضبط دوره بصورت آفلاين و ساير مزيت هاي ديگر، رويكرد به برگزاري دوره ها بصورت آنلاين و برخط است، در صورت تناسب تعداد ثبت نام كنندگان بصورت آزاد و يا سازماني بصورت حضوري نيز برگزار مي شود.

در صورت گذراندن دوره بصورت كامل و انطباق رويكرد فراگير با سياست هاي جهاد دانشگاهي صنعتي شريف، پس از پايان دوره گواهي شركت در دوره بصورت رسمي صادر مي شود. همچنين پس از پايان دوره آموزشي يك آزمون در سطح بين المللي از فراگيران دوره گرفته مي شود در صورت موفقيت در آن و كسب نمره قابل قبول، گواهينامه رسمي دوره براي فراگير صادر مي شود.

بله، هر دو نوع گواهي و گواهينامه در وب سايت مركز قابل احراز و صحت سنجي است.

خير، صرفا گواهي شركت در دوره براي فراگيران صادر مي شود و در صورت موفقيت در آزمون پايان دوره گواهينامه آن صادر مي شود.

خير، هزينه آزمون مرتبه اول براي فراگيران رسمي آن دوره در زمان مشخص شده اعلامي مركز آموزشي رايگان است و براي ساير مرتبه ها در صورت درخواست فراگير داراي هزينه مجزا است.

افزودن به علاقه مندی ها
اطلاعات دوره
تاریخ شروع: اعلام می شود
مدت دوره: 40 ساعت
روزهای برگزاری: شنبه، دوشنبه و چهارشنبه
نحوه برگزاری: آنلاین
شهریه: 4,100,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نام:

021-67641680

09385996943