تکنیک های ترکیب رنگ و رزین

اطلاعات بیشتر

2.000.000 تومان

اطلاعات بیشتر

کارگاه آموزشی تکنیک­های ترکیب رنگ و رزین (فلوئید تکنیک) بصورت ورکشاپ دو روزه با مدت زمان 16 ساعت آموزشی بوده که در فضای کارگاهی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می­گردد. در ابتدای دوره، مباحث تئوری و مقدمات کار با رزین آموزش داده شده و در ادامه کلاس، تمامی تکنیک ­های عملی به صورت انفرادی توسط خود فراگیران اجرا می­ شوند (هر تکنیک بروی یک بوم چوبی).

شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی تکنیک های ترکیب رنگ و رزین

مخاطبین این دوره کلیه فعالان و علاقمندان به حوزه های هنری و دکوراسیون داخلی می باشد. آموزش این تکنیک ها به هیچ گونه پیش نیاز قبلی در این حوزه نیاز ندارد. از طرفی، بدلیل شیمیایی بودن مواد اولیه مصرفی و بخارات آن، توصیه میشود افرادی که سابقه انواع حساسیت را داشته و نیز خانم­های باردار، در این کارگاه شرکت نکنند.

بازار و کاربردها

زمینه های استفاده از این تکنیک­ ها تا حدود زیادی به سلیقه و خلاقیت فراگیران وابسته است.

از این تکنیک­ ها میتوان برای ساخت و اجرای موارد زیر استفاده کرد:

● محصولات دکوراتیو کاربردی (ظروف پذیرایی، ساعت، شیت کاشی، زیرلیوانی و ..)

● تابلوهای نقاشی و هنری

● پوشش محصولات چوبی نظیر میز ، صفحات کانتر و کابینت

فضا و سرمایه مورد نیاز برای ادامه کار

با توجه به شیمیایی بودن رزین (قبل از پخت) و همچنین بوی حاصل از رنگ و رزین بهتر است فضایی نسبتا کارگاهی و با تهویه مناسب و دور از گرد و غبار مهیا شود. براساس آنچه تا کنون گفته شود در شروع کار نیاز به سرمایه چندانی نخواهید داشت و فقط با اراده شروع کنید!

پشتیبانی بعد از دوره

با توجه به اینکه ممکن است فراگیران با سوالات و ابهاماتی در حین اجرا مواجه شوند ارتباط فراگیران پس از گذراندن دوره آموزشی با اساتید حفظ خواهد شد. این کار از طریق کانال شبکه های اجتماعی و تلفنی صورت میپذیرد.

شهریه کلاس مناسب است ؟!

در خصوص شهریه دوره، باید در نظر داشت : بخش عمده ای از شهریه دوره صرف مواد و متریال مورد استفاده فراگیران کلاس میشود که همگی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. اجرای هر تکنیک بروی یک بوم انجام میشود و تازه کار بودن فراگیران میزان مواد و متریال مورد استفاده را افزایش میدهد. از طرف دیگر معمولا آموزش مهارت های عملی نسبت به آموزش های تئوری از هزینه بیشتری برخوردار است. با این حال مرکز آموزش مهارت های پیشرفته جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در بازه های مختلف اقدام به ارائه طرح های تخفیفی مینماید که از طریق راه های ارتباطی اطلاع رسانی می گردد. برای اطلاع یافتن از شرایط پرداخت و طرح های تخفیفی می توانید به تب سوالات متداول مراجعه نمائید.

مدرسین کارگاه تکنیک های ترکیب رنگ و رزین

اساتید دوره های آموزشی همگی بصورت حرفه ­ای در صنعت رزین اشتغال داشته و از سطح تخصص و دانش بروز این حوزه برخوردار هستند.

سرفصل های آموزشی

سوالات متداول

این دوره بصورت حضوری در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌ گردد.

به کلیه شرکت کنندگان در دوره گواهینامه اعطا خواهد شد.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای ۳ میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

2.000.000 تومان
افزودن به علاقه مندی ها
اطلاعات دوره
تاریخ شروع: اعلام می‌شود
مدت دوره: 14 ساعت
روزهای برگزاری: اعلام می‌شود
نحوه برگزاری: حضوری
شهریه: 2,000,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نام:

۰۲۱-۶۷۶۴۱۶۶۰

09383580923