آموزش بوت کمپ امنیت اطلاعات پایه

اطلاعات بیشتر

2.000.000 تومان

اطلاعات بیشتر

بوت کمپ سفارشي سازي شده “امنیت اطلاعات پایه” گام اولیه برای درک موضوعات امنیت اطلاعات و ورود به دنیای جذاب و ترند امنیت محور در گرایش های متنوع  است. در این دوره سعی می‌شود سرفصل‌های مربوط به دوره‌هایی که کارشناسان امنیت پس از اشراف نسبی و مناسب به شبکه و زیرساخت باید در ابتدا روی آن ها مسلط باشند، تدریس شود؛ این سرفصل‌ها به صورت فشرده و برمبنای دوره‌های بین‌المللی و کاربردی زیر تعریف شده‌اند:

Comptia – Security Plus 401/501
ISC2 – SSCP
SANS – 301

یک کارشناس امنیت باید دارایی ها  را بشناسد، آن ها را ارزش گذاری کند، انوع حملات، اسیب پذیری ها و تهدیدات مرتبط را شناسایی کند، استاندارد های امنیت را بشناسند، هدف از طراحی و استقرار بهروش ها را As KPI  درک کند، انوع کنترل های ترند امنیت را در جهت طراحی و استقرار امنیت شبکه فرا گیرد، الفبای امنیت با رویکرد فرهنگ سازی را بر بستر مدیریت ریسک یاد بگیرد و توانایی تعریف پروژه در قالب طراحی و پیاده سازی کنترل های اولیه امنیت شبکه و سپس نظارت مناسب در آن سطح را انجام دهد و  بصورت موازی فرآیند های سیستمی سیاست گذاری را فرا گیرد.

سرفصل های آموزشی

  Security’s Foundation +
  Threats and vulnerabilities +
  Risk Management +
  Architecture and design +
  Identity and access management +
  Governance, Risk, and Compliance +
  Technologies and tools Network Security +
  Data and Host Security +
  Systems and Application Security +

پیش‌نیاز شرکت در دوره

برای ورود به دوره امنیت اطلاعات پایه، نیاز شما “دانش و تجربه  فني حداقل 1.5 سال در حوزه شبكه است. یعنی شما باید ابتدا از مباحث شبکه و ساختارهای آن آشنای مناسب داشته باشید تا بتوانید پس از یادگیری مباحث مرتبط با این دوره در قالب مدیریت ریسک ساده، حملات متنوع سایبری را شناخته و نسب به ترند حملات کنترل های فنی امنیت شبکه حداقلی را طراحی و پیاده سازی کنید و بصورت موازی در صورت لزوم توانایی نظارت مناسب را در دامنه پروژه های مرتبط کسب کنید.

توانایی‌های شما پس از پایان دوره

خروجی شرکت در این دوره تسلط مناسب سیستمی و فنی بر پایه سرفصلی های سفارشی در نظر گرفته شده است، بدون کسب دانش این دوره در ادامه شرکت و یا مطالعه دوره های تخصصی، شما صرفا کار با چند ابزار محدود را یاد می گیرید که مهارت شما را در کسب شغل های تخصصی بر پایه شایستگی را کم رنگ می کند. امنیت یک ،فرآیند مستمر بر پایه تعاریف پایه ای، استاندارد ها و بهروش های بروز امنیت اطلاعات، احراز تعریف پروژه as PMO  و توانایی مناسب در نظارت حداقلی است همراستا با فرهنگ سازی آموزش محور است، نه لزوما خرید و استقرار ابراز های رنگارنگ!

مدرس دوره

علیرضا قهرود

کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه‌های کامپیوتری
کارشناسی ارشد مدیریت گرایش تجارت الکترونیک
از سال 1385 فعال در حوزه فناوری و امنیت
16 سال تجربه در تدریس دوره‌های فناوری و امنیت
مشاور فنی و سیستمی امنیت سایبری
دارای بیش از 45 مدرک بین المللی

سوالات متداول

این دوره به صورت حضوری و آنلاین در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌ گردد.

پس از گذراندن دوره و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون‌ها و پروژه‌ها به فراگیران گواهینامه ارائه می‌شود.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای ۳ میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

2.000.000 تومان
افزودن به علاقه مندی ها
اطلاعات دوره
تاریخ شروع: اعلام می شود
مدت دوره: 30 ساعت
روزهای برگزاری: شنبه، دوشنبه و چهارشنبه
نحوه برگزاری: آنلاین
شهریه: 2,000,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نام:

021-67641680

09385996943