آموزش بوت كمپ سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001 (ISMS)

اطلاعات بیشتر

2.800.000 تومان

اطلاعات بیشتر

تامين امنيت اطلاعات نياز حياتی هر سازمانی است. یک سيستم استاندارد و کارآمد مديريت امنيت اطلاعات (ISMS) ، ضمن مقابله با تهديدات امنيتی ، آمادگی سازمان را در مواجه و واکنش به وقايع امنيتی احتمالی ، تضمين می‌نمايد. ISO 27001 مهمترين استاندارد بين المللی برای طراحی و اجرا و مميزی سيستم‌های مديريت امنيت اطلاعات است. در این بوت کمپ سفارشی  با هدف اشراف مناسب در تشریح الزامات استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات منطبق با ISO 27001، کسب مهارت لازم در طراحی این سیستم با محوریت مدیریت دارایی ها، مدیریت ریسک و طرح های RTP کاهش ریسک های شناسایی شده در قالب انجام پروژه های تعریف شده امنیت محور، ممیزی داخلی و ممیزی ارشد این سیستم در یک چرخه مستمر PDCA  برای بهبود تداوم امن کسب و کار است.

سرفصل‌های آموزشی

 • تشریح الزامات استاندارد ISO 27001
 • کارگاه کنترل‌های امنیت شبکه بصورت جامع
 • پیاده سازی استاندارد ISO 27001
 • کارگاه مدیریت دارایی‌ها و ارزش گذاری آن
 • کارگاه مدیریت ریسک
 • کارگاه راهکار‌های مدیریت مخاطرات و ریسک‌ها (RTP)
 • ممیزی و سر ممیزی استادارد ISO 27001
 • کارگاه ممیزی فنی
 • کارگاه نظارت و المان‌های وابسته

استاندارد این دوره

 • تشریح الزامات – 16 ساعت
 • طراحی و استقرار سیستم – 40 ساعت
 • ممیزی داخلی و سر ممیزی سیستم -40 ساعت

پیش‌نیاز شرکت در دوره

برای ورود به “بوت كمپ سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001 (ISMS) “، نیاز شما دانش و تجربه  فني حداقل 1 سال در حوزه شبكه است. یعنی شما باید ابتدا بر مباحث شبکه و ساختارهای آن اشراف مناسب داشته باشید تا بتوانید پس از یادگیری این دوره توان طراحی، استقرار و ممیزی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات را بصورت مناسب کسب کنید و طی انجام پروژه های مرتبط در طی گذر زمان تجارب درخوری برای ارتقاء حاصل  می شود.

توانایی‌های شما پس از پایان دوره

شما پس از گذراندن دوره ” بوت كمپ سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001 (ISMS):”، توانایی درخوري براي مديريت پروژه در حوزه امنیت این سیستم به دست خواهید آورد و می‌توانید این سیستم را به درستی درک کنید و همراستا با گام های استاندارد و نگاه به راهنما های ISO 27002 طراحی مناسبی از این سیستم را انجام و با در نظر گرفتن راهنمایISO 27003  به راحتی پیاده سازی درستی از آن را انجام خواهید داد، همچنین نحوه ممیزی منطبق با ISO 27007,27008  را فرا میگیرید.  این دوره مناسب كساني است كه حداقل مسوليت مديريت پروژه این سیستم در سطح کارشناسی، کارشناسی، ارشد، سرپرستی و مدیریتی را در سازمان خود در تعامل با شركت هاي پيمانكار بصورت برون سپاري شده در جهت نظارت حرفه اي، به جزء واخلاقمدار بر عهده دارند، همچنين در سمت شركت هاي ارائه دهنده راهكار هاي امنيت محور مرتبط با مشاوره در طراحی، استقرار، پیاده سازی و ممیزی این سیستم، مناسب مديران پروژه شركت هاي مورد تاييد نهاد هاي بالادستي همچون مركز راهبردي افتاي رياست جمهوري است.

مدرس دوره

علیرضا قهرود

کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه‌های کامپیوتری
کارشناسی ارشد مدیریت گرایش تجارت الکترونیک
از سال 1385 فعال در حوزه فناوری و امنیت
16 سال تجربه در تدریس دوره‌های فناوری و امنیت
مشاور فنی و سیستمی امنیت سایبری
دارای بیش از 45 مدرک بین المللی

سوالات متداول

این دوره به صورت حضوری و آنلاین در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌ گردد.

پس از گذراندن دوره و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون‌ها و پروژه‌ها به فراگیران گواهینامه ارائه می‌شود.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای ۳ میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

2.800.000 تومان
افزودن به علاقه مندی ها
اطلاعات دوره
تاریخ شروع: اعلام می شود
مدت دوره: 24 ساعت
روزهای برگزاری: یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه
نحوه برگزاری: آنلاین
شهریه: 2,800,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نام:

021-67641680

09385996943