ساخت سنگ های مصنوعی

ساخت سنگ های مصنوعی

اطلاعات بیشتر

3.800.000 تومان

اطلاعات بیشتر

کارگاه آموزشی ساخت سنگ مصنوعی ورکشاپ سه روزه بوده که به مدت 24 ساعت در فضای کارگاهی جهاد دانشگاهی شریف برگزار می گردد. در این کارگاه، مواردی از قبیل نحوه قالب گیری و قالب بندی سنگ، ساخت، رگه دار کردن و طریقه نصب آن آموزش داده می شود.

مخاطبین کلاس

لازم به ذکر است ساختن این نمونه سنگ ها نیازمند پیش نیاز تخصصی قبلی نبوده و تمامی افراد اعم از علاقه مندان به این حوزه کاری، افراد شاغل در فروش و یا نصب سنگ های دکوراتیو، همچنین افرادی که به دنبال شروع کسب و کار با سرمایه اولیه پایین می باشند، با هر سطحی از دانش اولیه و مهارت فنی می توانند در این کلاس شرکت نمایند.

بازار کار و موارد استفاده

این نوع سنگ مصنوعی در حقیقت ترکیبی از مواد آلی، مواد معدنی و نوعی رزین می باشد که برای تولید آن، مورد استفاده قرار می گیرند.

این سنگها بر روی سطوحی همچون دیوارهای داخلی، فضای بین کابینت ها، اتاق خواب، پذیرایی و … قابل اجرا هستند، همچنین به دلیل تنوع در رنگ و شکلی که می توانند داشته باشند، زیبایی ویژه ای به محیط می بخشند و توانسته اند امروزه طرفداران زیادی به خود جذب کنند. از مزایای تولید این سنگ ها، هزینه تمام شده پایین تولید، حاشیه سود بالا، نصب سریع و راحت نسبت به سنگ طبیعی و عدم نیاز به تخصص بالا برای کارگذاری سنگ می باشد.

پشتیبانی بعد از دوره

با توجه به اینکه ممکن است بعد از کلاس، فراگیران با سوالات و ابهاماتی در حین اجرا مواجه شوند، ارتباط فراگیران پس از گذراندن دوره آموزشی با اساتید حفظ خواهد شد. این کار از طریق شبکه های اجتماعی و تلفنی صورت می پذیرد.

سرفصل های آموزشی

سوالات متداول

این دوره بصورت حضوری در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌ گردد.

به کلیه شرکت کنندگان در دوره گواهینامه اعطا خواهد شد.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای ۳ میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

3.800.000 تومان
افزودن به علاقه مندی ها
اطلاعات دوره
تاریخ شروع: 27 بهمن ماه
مدت دوره: 24 ساعت
روزهای برگزاری: جمعه، شنبه و یکشنبه
نحوه برگزاری: حضوری
شهریه: 3,800,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نام:

021-67641670

09385996943