مرکز آموزش مهارت هاي پيشرفته جهاد دانشگاهی صنعتي شریف با همکاری یک تیم مستقل در سطح مشاوران عالی امنیت اطلاعات، امنیت شبکه، امنیت دفاع سایبري در قالب يك شركت خصوصي استارت آپي و دانش بنيان به نام كمان امن دياكو (Diyako Secure Bow)همكاري رسمي خود را در حوزه آموزش هاي تخصصي امنيت سايبري و فناوري هاي وابسته آغاز كرد. اين تيم داراي تحصیلات آکادمیک مرتبط، مدارک بین المللی حرفه ای در حوزه های شبکه، ممیزی، مدیریت فناوری، ابر و مديريت برنامه ها و پروژه هاي امنيت سايبري از موسسات شناخته شده و مطرح و وندور هاي تراز اول حوزه کلان امنيت و فناوري همچون

مي باشد. علاوه بر آن با تجارب فنی و سیستمی که از پروژه های متنوع امنیت در سطح سازمان ها و شرکت های اینترپرایز کسب شده است، با همکاری نزدیک با مرکز آموزش مهارت هاي پيشرفته جهاد دانشگاهی صنعتي شریف که دارای تجارب قدمت دار و  پتانسیل های مناسب است، سعی دارد چالش های که در بازار آموزش دوره های امنیت  و فناورهاي وابسته در سطح کشور عزیزمان ایران وجود دارد را با برگزاری دوره های بروز، سفارشی و متنوع امنیت محور بصورت حضوری و آنلاین منطبق با بهروش های بین المللی و فن بیان اثر بخش همراه با ممیزی های کیفی دوره ها  برگزار کند. این هدف به نحوی است که خروجی این کلاس ها توان و مهارت دانش و پژوهش محور فنی و سیستمی مناسبی را برای ورود به بازار کار اقیانوس آبی امنیت محور در کشور عزیزمان ایران داشته باشد را برای مخاطبین  آدرس دهی خواهد کرد. شایان ذکر است این تعهد همراه با مشاوره درست و دقیق که حاصل بیش از حداقل 15000 ساعت تدریس و ١٥ سال تجارب تخصصي است را برای تربیت متخصصین امنیت در سازمان ها و شرکت ها و ایجاد مهارت در کسب درآمد اخلاقمدار و حرفه ای برای دانشجویان و مخاطبین ازاد در بستری نو ایجاد می کند.

برای حفظ کیفیت دوره ها و اعتبار ارزشمند گواهی های صادره از این مرکز معتبر آکادمیک در کشور پس از پایان هر دوره  برای احراز شایستگی دانشجویان و مخاطبین در صورت موفق شدن در امتحان گواهینامه آن دوره و در صورت عدم موفق شدن در کسب حداقل نمره،  صرفا گواهی شرکت در دوره صادر خواهد شد. برگزاری امتحان مجدد با سوالات متمرکز روی ضعف های دانشجو و مخاطب در باز های زمانی مشخص قابل برگزاری است.

 هدف این مرکز صرفا برگزاری دوره نیست و هدف تربیت متخصصین حرفه ای و اخلاقمدار در این حوزه است به نوحی که گواهی های صادر شده طی دوره های برگزار شده توسط این مرکز با تدریس مدرسین با اعتبار و مطرح کشور در صورت دقت نظر دانشجویان و مخاطبین در کلاس ها ، حضور به موقع،  مشارکت فعال و انجام فعالیت ها و  مطالعه منابع مطرح شده  ضمانت معرفی شما را به شرکت و سازمان های که به دنبال جذب متخصص امنیت هستند را به همراه دارد، همچنین برای متخصصین فناوری، برنامه نویسان، طراحان وب سایت، توسعه دهندگان محصولات نرم افزاری، گرایش های متنوع شبکه، زیرساخت، دیتاسنتر، امنیت محور، حراست و سایر پروفايل هاي شغلي  و سمت های سازمانی مرتبط به فناوری و امنیت این ضمانت را به همراه دارد که سطح امنیت شبکه سازمان و شرکت های خودرا به درستی و همتراز با فرهنگ کنترل های امنیت محور در سایر کشور ها  با توان فنی و دانش کسب شده، بهبود ببخشند و این فرهنگ امنيت در ابتدا آموزش، سپس استاندارد ها، بهروش ها، فرآيند ها و سياست هاي سفارشي سازي شده و در نهايت در صورت عدم پذيرش ريسك حركت به سمت محصولات و تكنولوژي هاي مناسب سازمان بصوت متن باز، تحاري و بومي حركت كنند در واقع امنیت خرید محصول است را با الويت پايين دنبال كنند. اگر تجارب حاصل از ممیزی های فنی منحصر بفردی که توسط مشاوران و مدرسین این مرکز در وزارتخانه ها، سازمان های دولتی با درجه حساس، سازمان های دولتی غیر حساس، شرکت های خصوصی و استارت آپ های موفق  انجام شده را در یک خط بصورت صادقانه و صریح بیان کنیم، در بیشتر پروژه های امنیت محور انجام شده در سطح کشور به واسطه عدم آگاهی کافی کارفرمایان، عدم الویت دهی به پروژه  های امنیت محور، عدم تعریف شاخص کلیدی عملکرد در قراردادها،RFP ها و سایر اسناد مرتبط، عدم استاندارد سازی برون سپاری و عدم تشخیص درست نیازمندی ها در قالب مدیریت ریسک، عدم احراز درست توان شخص حقيقي و حقوقي پيمانكاران و عدم مميزي هاي شفاف و صادقانه، منجر به کیفیت پايين خروجی پروژه ها شده است. در این بین کم کاری پیمانکاران نیز مزید علتی است که در حملات سایبری سطح پایین هم تداوم کسب و کار ها تاب آوری لازم را نداشته و سازمان ها و شرکت ها دچار ضرر و زیان های سنگین مالی می شوند که در نهایت نام تجاری آن ها و حتی ارزش سهام آن ها دچارآسیب می شود. در ادامه ویدئو نقشه راه دپارتمان امنیت سایبری را می توانید مشاهده کنید

معرفی مدرس

علی اکبر سعادتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دوره های آموزشی

امنیت سایبری
48 ساعت
3,000,000تومان
ی شود، این شرکت محصولات و راهکارهای مختلفی به منظور ایمن سازی شبکه دارد. همچنین محصولات شرکت فورتی نت به دلیل قیمت و کارایی و کاربر پسند بودن در بازار ایران بسیار محبوب می باشد، و بالف بر 80درصد از سازمان ها و شرکت ها از محصولات این شرکت استفاده می کنند. از این رو بر اساس تقاضای بازار کار و محبوب بودن این محصولات تصمیم بر آن شد تا یک دوره ی کاربردی و عملیاتی برگزار گردد. در این دوره دو تجهیز قدرتمند شرکت فورتی نت که در بازار ایران و جهان کاربردی هستن را آموزش خواهیم داد.
در حال ثبت نام
48 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
3,000,000تومان
امنیت دفاعی
40 ساعت
4,100,000تومان
ند و پر رنگ حوزه امنیت است. در این دوره سعی می‌شود سرفصل‌های مربوط به دوره‌هایی که یک مدیر امنیت سایبری باید آن‌ها را گذرانده باشد، تدریس شود؛ این سرفصل‌ها به صورت فشرده و برمبنای دوره‌های بین‌المللی و کاربردی تعریف شده‌اند.
در حال ثبت نام
40 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
4,100,000تومان
د و کارآمد مديريت امنيت اطلاعات (ISMS) ، ضمن مقابله با تهديدات امنيتی ، آمادگی سازمان را در مواجه و واکنش به وقايع امنيتی احتمالی ، تضمين می‌نمايد. ISO 27001 مهمترين استاندارد بين المللی برای طراحی و اجرا و مميزی سيستم‌های مديريت امنيت اطلاعات است. در این بوت کمپ سفارشی با هدف اشراف مناسب در تشریح الزامات استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات منطبق با ISO 27001، کسب مهارت لازم در طراحی این سیستم با محوریت مدیریت دارایی ها، مدیریت ریسک و طرح های RTP کاهش ریسک های شناسایی شده در قالب انجام پروژه های تعریف شده امنیت محور، ممیزی داخلی و ممیزی ارشد این سیستم در یک چرخه مستمر PDCA برای بهبود تداوم امن کسب و کار است.
در حال ثبت نام
24 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
2,800,000تومان
امنیت اطلاعات
30 ساعت
2,000,000تومان
موضوعات امنیت اطلاعات و ورود به دنیای جذاب و ترند امنیت محور در گرایش های متنوع است. در این دوره سعی می‌شود سرفصل‌های مربوط به دوره‌هایی که کارشناسان امنیت پس از اشراف نسبی و مناسب به شبکه و زیرساخت باید در ابتدا روی آن ها مسلط باشند، تدریس شود؛ این سرفصل‌ها به صورت فشرده و برمبنای دوره‌های بین‌المللی و کاربردی تعریف شده‌اند.
در حال ثبت نام
30 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
2,000,000تومان
امنیت سایبری
24 ساعت
1,500,000تومان
عات و پیچیده شدن حملات سایبری، ایمن سازی شبکه و سازمان بسیار مهم می باشد، از این رو دانش امنیت شبکه و استفاده از تجهیزات فایروال در شبکه به منظور کنترل دسترسی و شناسایی انواع حملات از الزامات هر شرکت و سازمان می‌اشد.
در حال ثبت نام
24 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
1,500,000تومان
امنیت سایبری
100 ساعت
7,000,000تومان
تخصصی امنیت شبکه محسوب می گردد، در این دوره ی آموزشی به صورت کاملا تخصصی به مباحث مربوط به Nework Security پرداخته می‌شود.
در حال ثبت نام
100 ساعت
 
افزودن به علاقه مندی ها
7,000,000تومان