دوره مدیریت کسب و کار های تجاری عینک

آموزش مدیریت کسب و کارهای تجاری عینک
آموزش مدیریت کسب و کارهای تجاری عینک


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف جلسه پایانی اولین دوره آموزش مدیریت کسب و کارهای تجاری عینک ، در تاریخ ۱۶ شهریور ماه و با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان این صنف در این سازمان برگزار شد.

هدف برگزاری این دوره

به گفته مدیر مرکز آموزش مهارت های پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف تغییرات سریع اقتصادی و شرایط و کسب و کار در سال های اخیر، لزوم تطابق و شناخت بازار و محیط اقتصادی به منظور کاهش مشکلات و افزایش توانمندی رقابت را برای کلیه فعالان کسب و کارهای مختلف بیش از پیش ضروری ساخته است.

دوره مذکور به منظور نیل به اهداف فوق، همکاری جمعی از پیشکسوتان و کارشناسان این صنف طراحی و برگزار گردیده است. برخی از مباحث این دوره، که به مدت ۶۰ ساعت ارائه می­گردد را شناخت بازار، مدیریت اقتصادی فروشگاه، تامین منابع اولیه، منابع انسانی، آشنائی با روش­های جذب و حفظ مشتریان و فنون مذاکره تشکیل می­دهند.

 

نقش مرکز آموزش مهارت های پیشرفته

وی با بیان اینکه مرکز آموزش های مهارتی پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از سال ۱۳۹۰ اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه­ های تخصصی آموزشی صنف عینک نموده است، اظهار داشت تعریف و اجرای نظام آموزش مهارتی برای اصناف و حوزه­ های شغلی مختلف، از طریق تعامل و همکاری با اتحادیه ­ها و تشکل­ های صنفی، یکی از برنامه ­ها و ماموریت ­های این مرکز می باشد.

ایشان بیان نمود در واقع ارائه دوره آموزش مدیریت کسب و کارهای تجاری عینک در راستای تشکیل نظام آموزشی و ارتقای منابع انسانی صنف سازندگان و فروشندگان عینک بوده است

 

تاریخ برگزاری دوره بعدی

دومین دوره آموزش مدیریت کسب و کارهای تجاری عینک، آبان ماه سال جاری در مرکز آموزش های مهارتی پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۶۶۰۷۵۰۸۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند

 

ثبت نام در این دوره


۶۶۰۷۵۰۷۶ ۶۶۰۷۵۰۸۵ راهنمای ثبت نام
تمایل ندارم
تخفیف بگیر